Raspored utakmica mlađih kategorija 29.-30.9.

Raspored utakmica mlađih kategorija 29.-30.9.

Datum objave: 28.09.2018

                  RASPORED UTAKMICA  od  29. – 30.9.2018.  

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 

 5. kolo,  1. HNL         

 30.9.2018. (NEDJELJA)

         ŠRC ZAPREŠIĆ –glavni teren: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE                                                        

 Početak utakmice 14.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        6. kolo, 1. HNL    

        30.9.20178. (NEDJELJA)

        VARAŽDIN: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VARAŽDIN 

        Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 7.30 sati

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        6. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        29.9.2018. (SUBOTA)

BISTRA: NK BISTRA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

Početak utakmice 13.30 sati (kadeti)  i  15.30 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        8. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

29.9.2018. (SUBOTA)

        SESVETE: NK SESVETE  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

Početak utakmice 15.00 (ml.pioniri) i 16.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

6. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        29.9.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VATROGASAC (Z)                                                            

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

................................................................................................................................................................

                                                      NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3

 

6. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        29.9.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  NK JAMNICA  

         Početak utakmice 11.30 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

4. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        29.9.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAMOBOR    

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 1) i 14.30 sati (LIMAČI 1)

                                       

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

4. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        30.9.2018. (NEDJELJA)

        IVANIĆ GRAD: NK NAFTAŠ IVANIĆ  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II      

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 8.00 sati