Inter Zaprešić

Raspored utakmica mlađih kategorija 19.-24.10.

Datum objave: 19.10.2018

 

                    RASPORED UTAKMICA  od  19. – 24.10.2018.  

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 

  O D G O Đ E N O

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        9. kolo, 1. HNL   

        20.10.20178. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK OSIJEK

        Početak utakmica 15.00 sati (pioniri)  i 16.45 sati (kadeti)

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        9. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        21.10.2018. (NEDJELJA)

BUZIN: NK MLADOST BUZIN  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        11. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

20.10.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK  HAŠK    

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

9. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        20.10.2018. (SUBOTA)

VUKOVINA: NK BAN JELAČIĆ  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

        Početak utakmice 10.30 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

9. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        21.10.2018. (NEDJELJA)

V. GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ     

         Početak utakmice 13.00 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                        PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

       7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        20.10.2018. (SUBOTA)

        ZDENCI: NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

       

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        21.10.2018. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK DUGO SELO  

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           PRSTIĆI  3

                                                       

          5. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

21.10.2018. (NEDJELJA)

ZDENCI: NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 9.00 sati.

 

 

           LIMAČI  3

                                                       

          5. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

24.10.2018. (SRIJEDA)

JAKOVLJE: NK DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

Početak utakmice 18.00 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                                       PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

       

           PRSTIĆI  4

 

        5. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

23.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK BSK            

Početak utakmice 18.00 sati.

 

 

           LIMAČI  4

 

        5. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

23.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK SAVA (D)             

Početak utakmice 19.00 sati.