Inter Zaprešić

Raspored utakmica mlađih kategorija 13.-17.10.

Datum objave: 12.10.2018

                 

                     RASPORED UTAKMICA  od  13. – 17.10.2018.  

..................................................................................................................................................................          

                                                                                

 

         SELEKCIJSKI TRENING NSZŽ igrači rođeni 2007. godište 

          ŠRC Zaprešić (umjetna trava): 10.00 –  12.00 sati Srijeda 17.10.2018.

 

..................................................................................................................................................................

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 

         7. kolo,  1. HNL         

13.10.2018. (SUBOTA)

         ŠRC ZAPREŠIĆ –glavni teren: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ISTRA 1961                                                           

 Početak utakmice 16.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

       

        8. kolo, 1. HNL   

       14.10.20178. (NEDJELJA)

        MAKSIMIR (umjetna trava): GNK DINAMO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ    

        Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        8. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        14.10.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KURILOVEC   

Početak utakmice 13.00 sati (kadeti)  i  15.00 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        10. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

13.10.2018. (SUBOTA)

        KARLOVAC : NK KARLOVAC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.45 sati (st.pioniri)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

8. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        13.10.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK GORICA   

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

8. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        13.10.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BESTOVJE    

         Početak utakmice 11.30 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

6. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        14.10.2018. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VINOGRADAR        

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

6. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        14.10.2018. (NEDJELJA)

        KURILOVEC: NK KURILOVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II      

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                             PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          

           PRSTIĆI  3

                                                       

          1. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

16.10.2018. (UTORAK)

PRUDNICE: NK SAVSKI MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 17.00 sati.

 

 

           LIMAČI  3

                                                       

          1. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

17.10.2018. (SRIJEDA)

PRUDNICE: NK SAVSKI MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 17.00 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                               PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          

           PRSTIĆI  4

                                                       

          1. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

16.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK  PUŠĆA            

Početak utakmice 18.00 sati.

 

 

           LIMAČI  4

                                                       

          1. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

16.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK PUŠĆA            

Početak utakmice 19.00 sati.