Raspored utakmica mlađih kategorija 5.-10.10.

Raspored utakmica mlađih kategorija 5.-10.10.

Datum objave: 04.10.2018

                  RASPORED UTAKMICA  od  5. – 10.10.2018.  

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 6. kolo,  1. HNL         

 6.10.2018. (SUBOTA)

         VŽ-TRNOVEC: NK VARAŽDIN  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                           

 Početak utakmice 11.00 sati

Polazak autobusa 8.30 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        7. kolo, 1. HNL   

        7.10.20178. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ISTRA 1961

        Početak utakmica 15.00 sati (pioniri)  i 16.45 sati (kadeti)

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        7. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        7.910.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VINOGRADAR   

Početak utakmice 9.30 sati (kadeti)  i  11.30 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        9. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

6.10.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK  GORICA    

Početak utakmice 13.30 (ml.pioniri) i 12.00 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

7. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        6.10.2018. (SUBOTA)

VRBOVEC: NK VRBOVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

7. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        6.10.2018. (SUBOTA)

KRIŽ: NK SLOGA (K)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ     

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        7.10.2018. (NEDJELJA)

        JASTREBARSKO : NK JASKA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ        

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 1) i 16.15 sati (LIMAČI 1)

 

 

1. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        8.10.2018. (PONEDJELJAK)

        V. MLAKA: HNK GORICA VM  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        6.10.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK BAN  JELAČIĆ  

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

 

1. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        8.10.2018. (PONEDJELJAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK BUNA  

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           PRSTIĆI  3

                                                       

          3. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

9.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK  BSK             

Početak utakmice 18.00 sati.

 

 

           LIMAČI  3

                                                        

          3. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

9.10.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SAVA (D)            

Početak utakmice 19.00 sati.