Inter Zaprešić

Raspored utakmica mlađih kategorija 27.-31.10.

Datum objave: 25.10.2018

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  27. – 31.10.2018.  

 

 

        1/8 finala, HNK                                                

        30.10.2018. (UTORAK)

        ŠRC ZAPREŠIĆ: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ISTRA  1961              

Početak utakmice 17.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

         9. kolo,  1. HNL         

 28.10.2018. (NEDJELJA)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK OSIJEK                                                           

 Početak utakmice 15.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

       

        R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        10. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        28.10.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK RAVNICE   

Početak utakmice 9.30 sati (kadeti)  i  11.30 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        102 kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

28.10.2018. (NEDJELJA)

        ZG-DUBRAVA : NK DUBRAVA TK  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

Početak utakmice 14.00 (ml.pioniri) i 15.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

10. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        27.10.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAMOBOR   

        Početak utakmice 9.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

10. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        27.10.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK MLADOST (OB)    

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)  

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

8. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        27.10.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BISTRA        

        Početak utakmice 18.00 (PRSTIĆI 1) i 19.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

8. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        27.10.2018. (SUBOTA)

        V: GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II      

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                             PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          

           PRSTIĆI  3

                                                       

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

31.10.2018. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SUTLA 2               

Početak utakmice 18.00 sati.

 

 

           LIMAČI  3

                                                       

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

30.10.2018. (UTORAK)

BISTRA: NK BISTRA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 19.00 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                               PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          

           PRSTIĆI  4

                                                       

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

31.10.2018. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK  OLIMP            

Početak utakmice 19.00 sati.

 

 

           LIMAČI  4

                                                       

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

30.10.2018. (UTORAK)

JAKOVLJE: NK DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4              

Početak utakmice 18.00 sati.