Raspored utakmica mlađih kategorija 22.-26.9.

Raspored utakmica mlađih kategorija 22.-26.9.

Datum objave: 20.09.2018

                  RASPORED UTAKMICA  od  22. – 26.9.2018.  

 

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 4. kolo,  1. HNL         

 22.9.2018. (SUBOTA)

         Zg Siget: NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                        

 Početak utakmice 10.00 sati

 

        JUNIORI

 

        3. kolo, KUP-NSZŽ                                                 

        25.9.2018. (UTORAK)

DUGO SELO: NK DUGO SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                  

Početak utakmice 17.00 sati

Polazak autobusa 15.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        5. kolo, 1. HNL   

        22.9.20178. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ŠIBENIK      

        Početak utakmica 16.00 sati (pioniri)  i 17.45 sati (kadeti)

 

       PIONIRI

 

        3. kolo, KUP-NSZŽ                                                 

        25.9.2018. (UTORAK)

ŠENKOVEC: NK SUTLA vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                  

Početak utakmice 17.00 sati

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        5. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        23.9.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  VS NK DUGO SELO                                        

Početak utakmice 14.00 sati (kadeti)  i  16.00 sati (juniori)      

 

 

        1. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        26.9.2018. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  VS NK TREŠNJEVKA                                        

Početak utakmice 14.00 sati (kadeti)  i  16.00 sati (juniori)     

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        7. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

22.9.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZAGOREC                                                              

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

5. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        23.9.2018. (NEDJELJA)

JASKA – vojarna: NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                            

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

5. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        23.9.2018. (NEDJELJA)

SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

3. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        23.9.2018. (NEDJELJA)

        JAKOVLJE: NK DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ     

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

                                       

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

3. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        23.9.2018. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK DUGO SELO  II  

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)