Raspored utakmica mlađih kategorija 8.-12.9.

Raspored utakmica mlađih kategorija 8.-12.9.

Datum objave: 07.09.2018

                     RASPORED UTAKMICA  od  8. – 12.9.2018.  

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 2. kolo,  1. HNL         

 8.9.2018. (SUBOTA)

         RUDEŠ (umjetna trava): NK RUDEŠ  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                     

 Početak utakmice 16.00 sati

 

 

        2. kolo, KUP-NSZŽ                                                 

        11.9.2018. (UTORAK)

S. I. ZELINA: NK ZELINA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                  

Početak utakmice 17.00 sati

Polazak autobusa 15.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        3. kolo, 1. HNL   

        9.9.20178. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SLAVEN  BELUPO   

        Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

       KADETI

 

        2. kolo, KUP-NSZŽ                                                 

        12.9.2018. (SRIJEDA)

JASKA (VOJARNA): NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                  

Početak utakmice 17.30 sati

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        3. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        9.9.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VRAPČE                                         

Početak utakmice 15.00 sati (kadeti)  i  17.00 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        3. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

8.9.2018. (NEDJELJA)

        SISAK: NK SEGESTA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK RUDEŠ                                                               

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

Polazak autobusa 7.30 sati 

 

 

        3. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

12.9.2018. (SRIJEDA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava)NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  GNK DINAMO                                                               

Početak utakmice 19.30 (ml.pioniri) i 18.00 sati (st.pioniri)

                                   ..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

3. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        9.9.2018. (NEDJELJA)

DUGO SELO: NK DUGO SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                         

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

Polazak autobusa 8.00 sati 

 

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

3. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        8.9.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK  TOP                                                                                                 

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)