Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-12.6.

Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-12.6.

Datum objave: 07.06.2018

                   

                     RASPORED UTAKMICA  od  9. – 12.6.2018.  

 

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

                

        34. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

9.6.2018. (SUBOTA)

SESVETE: NK SESVETE  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ             

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

26. kolo Liga NSZŽ                                           

        10.6.2018. (NEDJELJA)

SAVSKI  MAROF: NK SAVSKI  MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                             

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                     PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ

 

PRSTIĆI 1

 

TURNIR PRSTIĆI – „NK BEDEKOVČINA 2018“   9.6.2018. (subota)

 

 

LIMAČI  1

 

TURNIR  LIMAČI – „NK BEDEKOVČINA 2018“   10.6.2018. (nedjelja)

 

          ..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZŽ

 

LIMAČI  2

 

        TURNIR  LIMAČI –„BAN JELAČIĆ VUKOVINA 2018“     8–10.6.2018. (petak–nedjelja)

                                              

         …….……...................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

           PRSTIĆI  3

 

         16. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

10.6.2018. (NEDJELJA)

ZDENCI: NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 10.00 sati.

  

 

         17. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

12.6.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK DINAMO (J)             

Početak utakmice 19.00 sati.

 

                                                       

 LIMAČI  3

 

         9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

12.6.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK BISTRA             

Početak utakmice 20.00 sati.

 

          ..........................................................................................................................................................................

                                                               

                                              PRSTIĆI  4  – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

           PRSTIĆI  4 

 

        16. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

10.6.2018. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                

Početak utakmice 10.00 sati.

 

 

         17. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

12.6.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK SUTLA             

Početak utakmice 18.00 sati.