Inter Zaprešić

Raspored utakmica mlađih kategorija 2.-7.11.

Datum objave: 02.11.2018

                     RASPORED UTAKMICA  od  2. – 7.11.2018.  

                                                             

J U N I O R I  1 -  1. HNL

         10. kolo,  1. HNL         

 3.11.2018. (SUBOTA)

         ZG-KAJZERICA: NK LOKOMOTIVA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                              

 Početak utakmice 10.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        10. kolo, 1. HNL   

        4.11.20178. (NEDJELJA)

        ZG-KAJZERICA: NK LOKOMOTIVA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

        Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

 
 

 

...............................................................................................................................................................

                                                      KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        10. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        4.11.2018. (NEDJELJA)

SESVETSKI  KRALJEVEC: NK SESVETSKI  KRALJEVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

Početak utakmice 12.30 sati (kadeti)  i  14.30 sati (juniori)      

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        13. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

3.11.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNŠK  MOSLAVINA       

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

11. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        3.11.2018. (SUBOTA)

S. I. ZELINA: NK ZELINA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

11. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        3.11.2018. (SUBOTA)

BREGANA: NK BREGANA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

         Početak utakmice 14.30 (mlađi pioniri 3)  

 

..................................................................................................................................................................

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        3.11.2018. (SUBOTA)

        SAMOBORSKI OTOK: NK BREGANA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

        Početak utakmice 11.15 (PRSTIĆI 1) i 10.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        3.11.2018. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK ZELINA      

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 2) i 14.00 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                             PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           

           PRSTIĆI  3

                                                       

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

4.11.2018. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                  

Početak utakmice 10.00 sati.

 

 

           PRSTIĆI  3

                                                        

          5. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

6.11.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                    

Početak utakmice 18.00 sati.

 

 

           LIMAČI  3

                                                       

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

4.11.2018. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs    vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 11.00 sati.

 

           LIMAČI  3

                                                       

          2. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

7.11.2018. (SRIJEDA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA  vs    vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 19.30 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                                          PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          

           PRSTIĆI  4

                                                       

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

4.11.2018. (NEDJELJA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA 2  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4               

Početak utakmice 9.00 sati.

 

PRSTIĆI  4

 

          2. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

6.11.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK SAVSKI MAROF                   

Početak utakmice 19.00 sati.

 

 

           LIMAČI  4

                                                       

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

2.11.2018. (PETAK)

JAKOVLJE: NK DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4              

Početak utakmice 10.00 sati.

 

          LIMAČI  4

                                                       

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

6.11.2018. (UTORAK)

BISTRA: NK BISTRA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4              

Početak utakmice 19.00 sati.