Raspored utakmica mlađih kategorija 28.4.-2.5.

Raspored utakmica mlađih kategorija 28.4.-2.5.

Datum objave: 27.04.2018

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  28.4. – 2.5.2018.  

..................................................................................................................................................................

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL  

 19. kolo,  1. HNL         

 28.4.2018. (SUBOTA)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK LOKOMOTIVA                                          

 Početak utakmice 10.00 sati

 

 

1.5.2018. (UTORAK) – TRENING UTAKMICA – GLAVNI TEREN

SENIORI NK INTER-ZAPREŠIĆ – JUNIORI NK INTER-ZAPREŠIĆ

Početak utakmice 19.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        26. kolo, 1. HNL   

        29.4.20178. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK HAJDUK         

        Početak utakmica 10.00 (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

.................................................................................................................................................................

                                                   KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        21. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

        29.4.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava):  NK INTER-ZAPREŠIĆ  NK PRIGORJE  (Ž)                                      

Početak utakmice 17.00 sati (kadeti)

 

JUNIORI 2

 

30.4.2018. (PONEDJELJAK) – PRIJATELJSKA UTAKMICA – BUDINŠĆINA

SENIORI NK MILENGRAD – JUNIORI 2 NK INTER-ZAPREŠIĆ

Polazak autobusa 15.45 sati 

 

          JUNIORI 2

 

        21. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

        3.5.2018. (ČETVRTAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava):  NK INTER-ZAPREŠIĆ  NK PRIGORJE  (Ž)                                      

Početak utakmice 18.00 sati (juniori) 

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

          

          O D R A Đ E N O     K O L O

 

        TURNIR  VUKOVAR  26.4. (četvrtak) – 29.4. (nedjelja)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

20. kolo Liga NSZŽ                                           

        28.4.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KURILOVEC                                               

        Početak utakmice 14.30 (mlađi pioniri 2)

 

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

20. kolo Liga NSZŽ                                           

        28.4.2018. (SUBOTA)

FARKAŠEVAC:  NK ZRINSKI  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                        

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)

 

.................................................................................................................................................................

                                                       PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ

 

20. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        28.4.2018. (SUBOTA)

SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ               

         Početak utakmica 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

          ..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZŽ

 

20. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        29.4.2018. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  2 vs  NK BISTRA                      

        Početak utakmice 19.00 (PRSTIĆI 2) i 20.00 sati (LIMAČI 2)

 

          ..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           PRSTIĆI  3

                                                       

          10. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

29.4.2018. (NEDJELJA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3              

Početak utakmice 17.00 sati.

 

           LIMAČI  3

 

        10. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

29.4.2018. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3   

Početak utakmice 9.30 sati.

 

LIMAČI  3

 

        11. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

1.5.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SUTLA  

Početak utakmice 10.00 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                                       PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          LIMAČI  4

 

        10. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

1.5.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK BSK   

Početak utakmice 9.00 sati.

 

          LIMAČI  4

 

        11. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

2.5.2018. (SRIJEDA)

JAKOVLJE: NK DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4    

Početak utakmice 19.00 sati.