domazale11

PORAZ OD DOMŽALA S BIJELE TOČKE

Datum objave: 26.06.2017

U trećoj pripremnoj utakmici Inter je, na domaćem terenu, poražen od Domžala – 0:1. Pogodak odluke postigao je Ožbolt iz dvojbenog jedanasterca u 88. minuti.

Naša momčad imala je na ovoj utakmici nekoliko prilika za postizanje pogotka, ali realizacija je zakazala. U 25. minuti Šarić je petom proigrao Blaževića, ali nakon njegova udarca lopta je završila u korneru. Do kraja poluvremena dvije prilike nije iskoristio Mamut, baš kao ni u 72. minuti poslije ubačaja Vukmanića.

U 86. minuti Rešetar se izborio za loptu i pucao, no vratar gostiju je obranio, a u nastavku akcije pucao je Tomičić, čiji je udarac suparnički igrač zaustavio pred crtom vrata. Ubrzo potom uslijedio je jedanasterac za goste, pogodak i pobjeda Domžala.

Trener Samir Toplak nakon utakmice je kazao:

-Ova utakmica pokazala je da ćemo mi, bez četiri prava igrača, imati ogromnih problema.

Za daljnja pojašnjenja Toplak nije bio raspoložen.

Interov sastav: Mrmić, Bosec, Filipović, Dalić, Haramustek, Šarić, Mazalović, Čirjak, Rak, Blažević Stojanov. Još su igrali: Peruško, Mikulić, Begić, Postonjski, Ottochian, Mamut, Vukmanić, Fumić, Šiljić, Tomičić, Vuletić, Rešetar. (I. Pezelj)