radomlje-250317

POBJEDA U RADOMLJU

Datum objave: 26.03.2017

Nogometaši Intera gostovali su u Radomlju i svladali istoimenog slovenskog prvoligaša 2:1. Strijelci za naš klub bili su Zulim u 34. i Puljić 68. minuti, dok je za domaćina pogodio Predragović u 77. minuti.

Inter je do vodstva došao nakon što je Bosec ubacio s desne strane, a pred vratima Radomlja najbolje se snašao Zulim i gurnuo loptu u mrežu. Radomlje je brzo ozbiljno zaprijetilo, njegovi su igrači u kratkom razdoblju pogodili vratnicu i gredu. No, do poluvremena rezultat je ostao 1:0 za Inter.

U nastavku je Puljić dvaput gađao iz slobodnog udarca. U prvom navratu lopta je prošla pokraj vrata, no u 68. minuti naš majstor izvrsno je pucao i povećao prednost na 2:0. Devet minuta kasnije uzvratio je Predragović, koji je, također iz slobodnjaka, postigao pogodak i smanjio zaostatak Radomlja. Nakon toga rezultat se nije mijenjao i Inter je upisao još jednu pobjedu na slovenskim terenima.

Trener Samir Toplak nakon utakmice je kazao:

-Bio mi je bitan rezultat i dobro je da smo pobijedili. Ovim nastupom završili smo pripremni mikrociklus, s određenim stvarima sam zadovoljan, s drugima nisam. U drugom poluvremenu bili smo bolji nego u prvom.

Interov sastav: Mrmić, Bosec, Mazalović, Begić, Čale, Postonjski, Šarić, Zulim, Puljić, Brlečić, Kolar. Još su igrali: Mesfin, Šiljić, Mujagić, Mamut, Mikulić, Polizzi, Šteko, Zadro, Knez. (I. Pezelj)