utakmica-hask

PETICA U MREŽI HAŠK-a

Datum objave: 15.03.2017

Inter je u prijateljskoj utakmici, na gostovanju kod trećeligaša HAŠK-a, upisao uvjerljivu pobjedu 5:0. Trener Samir Toplak u prvom je poluvremenu dao priliku momčadi sastavljenoj većinom od igrača iz drugog plana, dok je u nastavku zaigrala prva postava.

Već u 2. minuti naša momčad je došla u vodstvo, strijelac je bio Mamut odmjerenim udarcem u donji kut vratara domaćih. Do kraja poluvremena Inter je imao još nekoliko udaraca na vrata, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugom poluvremenu zaigrala je prva momčad, te postigla još četiri pogotka. Dosta dugo čekali smo na drugi pogodak, koji je stigao u 80. minuti. Kolar je pogodio gredu, no loptu je prihvatio Čale i poslao je u mrežu.

Dvije minute kasnije u strijelce se upisao i Kolar, pucao je snažno i precizno. U 84. minuti Blažević je ubacio iz kornera, a Begić odličnim udarcem glavom povisio vodstvo na 4:0. Peti pogodak postignut je u 90. minuti, opet je u akciji sudjelovao Blažević, a Kolar postavio konačan rezultat – 5:0.

Trener Toplak nakon utakmice je kazao:

-Utakmica je poslužila svrsi, na kraju smo se uspjeli i raspucati. U prvom poluvremenu nastupili su oni što manje igraju, a htjeli smo ovaj ogled ponajprije zbog toga da minutažu dobiju Čale, Kolar i Mamut. Kolar je postigao dva gola i pokazao kako na njega možemo potpuno računati. Iza Kolara su sad tri tjedna treninga, a ovi pogoci donijet će mu samopouzdanje. Ukupno, zadovoljan sam i sada se trebamo fino spremiti za Split.

Naša momčad kod Splita gostuje u subotu 18. ožujka, s početkom u 15 sati.

Interov sastav: Mrmić, Postonjski, Kozar, Zadro, Mikulić, Brlečić, Zulim, Mujagić, Šiljić, Mbong, Mamut. Još su igrali: Čović, Bosec, Begić, Filipović, Čale, Mazalović, Šarić, Blažević, Puljić, Polizzi, Kolar. (I. Pezelj)