trening_krsko

PET POGODAKA KRŠKOM

Datum objave: 19.11.2018

Inter je stanku u prvenstvu iskoristio za odigravanje pripremne utakmice. U Zaprešiću je ugostio slovenskog prvoligaša Krško te upisao pobjedu 5:3.

Naša momčad odigrala je dobro prvo poluvrijeme nakon kojega je imala prednost 4:1. Seriju pogodaka otvorio je Muhar u 18. minuti, da bi Brezovec, kojemu je ovo bio prvi nastup za Inter, u 26. minuti efektno izveo slobodan udarac i poviso na 2:0. Treći gol bio je djelo Mamuta u 29. minuti, kada je zabio odmjerenim udarcem desnom nogom. Zaostatak gostiju smanjio je Ejup, iskoristivši jedanaesterac u 38. minuti, no Vukčević je u 45. minuti postavio 4:1 za naš sastav.

U drugom poluvremenu bilo je mnogo zamjena, a Inter je nastavak odigrao znatno slabije. To je iskoristio Volaš, te pogocima u 46. i 82. minuti približio Krško na pogodak zaostatka. Ipak, Ajayi je u 85. minuti zatresao mrežu i postavio konačnih 5:3 za momčad Samira Toplaka.

Inter: Matković, Bosec, Prenga, Šimunec, Haramustek, Brezovec, Muhar, Vukčević, Burzanović, Rak, Mamut. Još su igrali: Topolović, Valentić, Postonjski, Ajayi, Yokoyama, Solomon, Celjak, Luštica, Zulim, Šinko, Ljubić. (I.P.)