nedelisce-kup

NEDELIŠĆE – INTER 0:6

Datum objave: 21.09.2017

Inter je vrlo uspješno odradio šesnaestinu finala Kupa Hrvatske, naša momčad je na gostovanju kod četvrtoligaša Nedelišća upisala pobjedu 6:0. Na taj način sigurnim je trijumfom ostvaren plasman u osminu finala.

Inter je poveo u 15. minuti, kada je Postonjski lijepo realizirao slobodan udarac. Na 2:0 povisio je Andrić u 42. minuti, iskoristivši odličnu asistenciju Haramusteka. Na odmor se otišlo s tri pogotka prednosti, nakon što je V. Blažević u 45. minuti postigao novi pogodak za naš sastav.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još tri Interova gola. U 58. minuti u strijelce se upisao Fumić nakon duplog pasa s Bencunom. Upravo je Bencun postigao dva završna pogotka, u 67. minuti iskoristio je asistenciju Postonjskog, a u 73. ubačaj V. Blaževića. Treba napomenuti da je domaćin od 64. minute igrao s igračem manje, uslijed isključenja Pintarića.

Trener Samir Toplak:

-Zadovoljan sam rezultatom. Kup je specifičan, otvara mogućnost iznenađenjima, ali mi to nismo dopustili. Pristup je bio dobar, a čak smo uspjeli i odmoriti glavne igrače. Jedina crna točka je ozljeda Andrića, zbog koje ga najvjerojatnije neće biti u subotu protiv Cibalije. Ova utakmica trebala bi podići samopozdanje nekih igrača, ali to ovisi o njihovim glavama. Veseli me, kako protiv Dinama tako i cijeli tjedan, igra Postonjskog. Vraća se, došao je sebi, možda su ga i vrućine sputavale, ali sada sam njime jako zadovoljan.

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić, Antunović, Brlenić, Filipović, Martinović, Nemet, Panić, Vizinger (od 52. Mandić), Vibovec (od 56. Levačić), Mesarić (od 76. Špicar).

INTER: Mrmić, Haramustek, Dalić, Komorski, Mamić (od 61. Tomičić), Postonjski, Šarić (od 55. Fumić), Čirjak, Bencun, V. Blažević, Andrić (od 46. Gadže).

Sudac: Pečarić (Zagreb). (I. Pezelj)