Inter Zaprešić

MINUS JUNIORA U POLUFINALU KUPA

Datum objave: 05.04.2018

Interovi juniori u prvoj su utakmici polufinala Kupa Hrvatske ugostili Lokomotivu i pretrpjeli poraz 2:3. Tako su gosti stigli do prednosti uoči uzvrata koji je na rasporedu 18. travnja.

Gledali smo zanimljivu i sadržajnu utakmicu. Lokomotiva je povela u 15. minuti pogotkom Zdunića nakon brzog kontranapada. Inter je izjednačio u 29. minuti, zabio je Rešetar glavom na asistenciju Grdenića. Na odmor se, dakle, otišlo pri izjednačenom rezultatu.

U nastavku su postignuta tri pogotka. Najprije je, u 60. minuti, Skansi odlično izveo slobodan udarac i donio novo vodstvo gostima. U 63. minuti naša je momčad izjednačila, Pleić je izveo lijepu minijaturu i zatresao mrežu Lokomotive. Pred kraj dvoboja, u 87. minuti, gosti su stigli do pobjede, strijelac je bio Hujber.

Interov sastav: Marić, Grdenić (Martinčević), Grabušić, Trgo, Nekić, Ištuk (Tolić), Šlogar (Pleić), Špoljarić (Vuletić), Rešetar, Gadže, Batina (Petruša). (I.P.)

JUNIORI BEZ FINALA KUPA

Datum objave: 18.04.2018

Interovi juniori nisu se uspjeli plasirati u finale Kupa Hrvatske. Lokomotiva je, nakon pobjede u Zaprešiću 3:2, trijumf upisala i na svom terenu, na Kajzerici je bilo 3:1 za domaćina.

Lokomotiva je povela u 9. minuti pogotkom Dunića, a na 2:0 povisio je Hujber u 39. minuti. Inter je u drugom poluvremenu osjetno popravio igru, pa je Šlogar u 62. minuti, na asistenciju Batine, smanjio zaostatak naše momčadi. Ipak, do preokreta nije došlo, već je Vranjković u 84. minuti postavio konačnih 3:1. Osim pogotka, Inter je u drugih 45 minuta imao još dvije dobre prilike, ali one nisu pretočene u golove.

Trener Srećko Bogdan nakon utakmice je izjavio:

-U prvom poluvremenu primili smo dva pogotka nakon naša dva kiksa. U nastavku smo krenuli po bolji rezultat, otvorili smo se, postigli pogodak i stvorili šanse. No, Lokomotiva je iskoristila naše greške i zasluženo pobijedila. Sada se okrećemo prvenstvu, u kojem imamo seriju pobjeda i sezonu želimo zaključiti na najbolji način.

Interovi juniori u Prvoj HNL zauzimaju odlično treće mjesto, a i plasman u polufinale Kupa lijep je uspjeh.

Interov sastav: Marić, Vuletić (Martinčević), Grdenić (Grabušić), Trgo, Nekić, Ištuk (Budimir), Šlogar, Špoljarić, Batina, Gadže, Pleić (Petruša). (I. Pezelj)