istra-inter-0-2

VELIKI BODOVI IZ PULE

Datum objave: 03.12.2018

Interovi nogometaši ostvarili su izrazito važnu pobjedu u Puli. U utakmici 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige naša momčad svladala je Istru 1961 rezultatom 2:0. Oba pogotka postigao je kapetan Andrić, oba udarcima s bijele točke, pa je vodeći strijelac cijelog prvenstva sa 10 golova.

Prvi jedanaesterac Komnen je realizirao u 27. minuti, a sam ga je prethodno i izborio. Drugi penal zaradio je Šimunec, a Andrić u 89. minuti postavio konačnih 2:0 za momčad Samira Toplaka. Tako je Inter skočio na sedmo mjesto, ima 17 bodova, dva više od Slavena Belupa i pet od Istre. Inače, utakmica je obilovala kartonima, a pred kraj igre isključeni su Cardozo i Šimunec.

ISTRA 1961: Čondrić, Grujević, Ju. Rodriguez, Bosančić, Čuljak, Cardozo, Ivančić, Regan (od 71. Iglesias), Traore, Mierez (od 46. Perić-Komšić), Sane (od 81. Caicedo).

INTER: Matković, Bosec (od 90. J. Čeliković), Prenga, Šimunec, I. Čeliković, Muhar, Brezovec, Vukčević, Rak (od 75. Postonjski), Ajayi (od 88. Vuk), Andrić.

Sudac: Jović (Zagreb). (I.P.)