interov-poraz-kustosiji-od-sindikata

Interov poraz u Kustošiji

Datum objave: 30.06.2016

Nogometaši Intera pretrpjeli su poraz u petoj pripremnoj utakmici. U zagrebačkom naselju Kustošiji momčad koja igra pod patronatom nogometnog Sindikata svladala je Zaprešićane 2:1.

Inter je dobro otvorio utakmicu i u 13. minuti poveo pogotkom A. Blaževića. Najveći dio posla u toj akciji napravio je Kolar, koji se vješto probio desnom stranom i uputio udarac, a na nekoliko centimetara od vrata natrčao je A. Blažević i gurnuo loptu u mrežu.

Ubrzo su Zaprešićani dva puta pogodili vratnicu, učinili su to Kolar i I. Blažević iz slobodnog udarca. No, do kraja poluvremena Sindikat je postigao dva pogotka i preokrenuo rezultat. Izjednačio je Sačer, a zatim Šimić efektnim pogotkom postavio konačan rezultat.

U drugom poluvremenu za Inter je zaigrala nova momčad, a najbolji potez toga dijela igre napravio je vratar Mrmić, koji je u 52. minuti obranio jedanaesterac Sačeru.

Trener Samir Toplak nakon utakmice je kazao:

-Ova utakmica nam je dobro došla nakon dva dana teških treninga. Pola sata igrali smo jako dobro, razigrano. Vodili smo, pogodili i dvije vratnice. No, zatim smo napravili kiks u obrani i suparnik je izjednačio. Vratili smo ih u život, da bi nam potom postigli eurogol i došli do pobjede.U drugom poluvremenu nisam ni očekivao ništa spektakularno, igralo je mnogo igrača koji su na probi.

Interov sastav: Čović, Begić, Filipović, Komorski, Mesfin, Šoljić, Mazalović, Bočkaj, I. Blažević, A. Blažević, Kolar. Još su igrali: Mrmić, Mikulić, Kunštić, Oršolić, Bilić, Hodžić, Spirkoski, Hanžek, Prša, Neto, Mamut, Martinko, Jozanović. (I. Pezelj)