inter-rudes-vijesti230418

INTER – RUDEŠ 1:1

Datum objave: 24.04.2018

Inter i Rudeš odigrali su utakmicu bez pobjednika, zaprešićki ogled 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige okončan je rezultatom 1:1. Igralo se po izrazito toplom vremenu, za našu momčad zabio je V. Blažević, za goste Fazli, svakome je pripao po bod.

Tijekom prvog poluvremena nije stvoreno mnogo prilika, izdvajamo pokušaje Segada i Raka, ali bez konkretnog učinka.

Nastavak je bio nešto sadržajniji. U 52. minuti Šarić je lijepo proigrao Mamića, ali njegov udarac zaustavio je vratar Čondrić. Na drugoj strani, Mrmić je neutralizirao pokušaj Andersona u 75. minuti. Potom su stigli pogoci...

Inter je poveo u 79. minuti. Rak je ubacio iz kornera, Grgić prebacio loptu na drugu vratnicu, a tamo V. Blažević dobro reagirao i glavom naciljao u mrežu. To je šesti pogodak V. Blaževića ove sezone, stigao je Andrića na vrhu Interove liste strijelaca.

Prednost naše momčadi bila je kratka vijeka. U 82. minuti Grujević je asistirao Fazliju, koji je izjednačio na 1:1 i postavio konačan rezultat. Do kraja su zaprijetili Haramustek i Miljanić, no do nove promjene rezultata nije došlo.

Interov trener Samir Toplak:

-Rezultat je realan. Mi smo puno bolje krenuli nego protiv Cibalije i S. Belupa. Imali smo nekoliko prodora po bokovima, to je trebalo bolje iskoristiti. U drugom poluvremenu naša se ekipa 'raspala'. Došlo je do nekih ozljeda i to više nije bila željena razina. A kada deset minuta prije kraja zabiješ i dođeš u vodstvo, trebaš se 'potrgati' da tu prednost sačuvaš, no mi smo dozvolili izjednačenje. Ipak, osvojen je novi bod...

INTER: Mrmić, Haramustek, Grgić, Prenga, Mamić (od 77. Dalić), Šarić, Mazalović, Regan (od 70. Ljubanović), Vukčević, Rak, Rešetar (od 60. V. Blažević).

RUDEŠ: Čondrić, Grujević, Borevković, Paez, Pavić, Galilea, Segado (od 66. Ivančić), Fazli, Kamenar (od 82. Miljanić), Lulić, Budimir (od 59. Anderson).

Sudac: Pejin (Donji Miholjac). (I. Pezelj)