Inter Zaprešić

INTER – RIJEKA 1:2

Datum objave: 14.12.2017

Inter se nije uspio plasirati u polufinale Kupa Hrvatske, Rijeka je na Rujevici upisala pobjedu 2:1 i tako pobjednički odradila četvrtfinale. Inter je službeno bio domaćin, imao je vodstvo, ali pobjeda je ipak pripala Riječanima.

Naša momčad povela je u 30. minuti, kada je Bosec asistirao, a V. Blažević poslao loptu u mrežu. No, već minutu potom došlo je do izjednačenja. Strijelac je bio Puljić, efektno pogodivši udarcem s ruba šesnaesterca. U 39. minuti drugi i odlučujući pogodak Rijeke. Mišić je ubacio pred Interova vrata, a tamo se najbolje snašao Gavranović i glavom zabio za prolaz Riječana.

U drugom poluvremenu promjena rezultata nije bilo. Inter je odigrao još jednu solidnu utakmicu, ali od Kupa se ipak oprostio u četvrtfinalu. Dodajmo još da je u 90. minuti Mazalović dobio drugi žuti karton i morao napustiti igru prije kraja.

INTER: Mrmić, Bosec, Grgić, Komorski, Mamić (od 80. Zulim), Postonjski, Mazalović, Šarić (od 83. Regan), Rak, V. Blažević (od 46. Haramustek), Andrić.

RIJEKA: Sluga, Vešović, Župarić, Punčec, Zuta, Maleš, Mišić, Kvržić, Puljić (od 90. Elez), Črnic (od 70. Mavrias), Gavranović (od 87. Jelić).  (I. Pezelj)