kustosija-inter-1-1

Inter remizirao u Kustošiji

Datum objave: 10.08.2016

Pričuvna Interova momčad gostovala je kod trećeligaša Kustošije i remizirala – 1:1. Dok su prvotimci u Zaprešiću imali trening, trener Samir Toplak protiv Kustošije priliku je dao igračima koji, većinom, nisu u prvom planu.

Kustošija, koju uspješno vodi nekadašnji poznati Interov napadač Renato Jurčec, predstavila se u dobrom svjetlu i uspješno se nadmetala sa Zaprešićanima. Trećeligaš je prvi postigao pogodak, u 64. minuti Interovu mrežu zatresao je Vragolović.

Zaprešićani su do izjednačenja došli u 85. minuti, strijelac je bio Hanžek, nakon što je loptu oštro pred vrata poslao Mesfin.

Trener Toplak je nakon utakmice rekao:

-Ova utakmica mi se isplatila kako bih vidio koga ću ovog tjedna potjerati. Ovo više nije slučajnost, drugi put dajem priliku protiv trećeligaša igračima koji manje igraju, a neki od njih me sve više uvjeravaju da im nije mjesto u prvoj ligi ni u Interu. Imamo razloga za brigu kad je u pitanju širina kadra. Prijelazni rok još uvijek traje i morat ću potražiti neka druga rješenja.

Interov sastav: Mrmić, Bosec, Begić, Kulenović, Mikulić, Mlinar, Zulim, Hanžek, Polizzi, Mesfin, Altiparmakovski. Još su igrali: Marić, Kunštić, Turk, Soldo.

Inter u subotu 13. kolovoza, u petom kolu Prve HNL, gostuje kod Dinama. (I. Pezelj)