inter-varazdin

Inter pobijedio 2:1 u Varaždinu

Datum objave: 03.08.2016

Nogometaši Intera su nakon prvenstvenog remija (3:3) u Vinkovcima i prije dvoboja s Rijekom (Zaprešić, 7. kolovoza), odigrali prijateljsku utakmicu u Varaždinu i svladali istoimenog domaćeg trećeligaša 2:1.

Zaprešićani su u Varaždinu poveli pogotkom Altiparmakovskog u 44. minuti, a u drugom dijelu trener Samir Toplak dao je priliku nizu igrača s klupe. Od nogometaša koji su počeli utakmicu u drugom poluvremenu na terenu su bili samo Danoski i Aliparmakovski.

Varaždin je izjednačio golom Jagačića u 53. minuti, a pobjedonosni pogodak za Inter postigao je Kulenović u 58. minuti.

Inter je nastupio bez Puljića, Kolara, Šoljića i Blaževića koji su ovom prigodom dobili poštedu.

Toplak nakon utakmice nije bio previše zadovoljan učinkom svoje momčadi, naročito u drugom poluvremenu. Trener je rekao:

-Stalno ponavljam kako, kad nam nedostaju tri-četiri standardna igrača, mi nismo prvoligaška momčad. Sramota je kako smo odigrali drugo poluvrijeme. Ti igrači bi se trebali nametnuti, htjeli bi igrati Prvu ligu, a ne mogu spojiti dva dodavanja protiv trećeligaša. Bez obzira na to koliko Varaždin ima dobrih igrača, naša bi prednost trebala biti evidentna. Ovo je zabrinjavajuće!