Inter – Osijek 0:2

Datum objave: 25.07.2016

U drugom kolu Prve HNL Inter je u Zaprešiću pretrpio poraz. Osijek je upisao pobjedu 2:0, strijelci su bili Vojnović u 49. i Boban u 68. minuti. Inter je odigrao solidno prvo poluvrijeme, bio bolja momčad i stvorio nekoliko prilika. No, udarci Brlečića, Šoljića i Ottochiana nisu završili u mreži. Perošević je u prvom poluvremenu pogodio vratnicu Zaprešićana. U drugom poluvremenu gosti su brzo poveli Vojnovićevim pogotkom, a pobjedu Osijeka potvrdio je Boban. Interov trener Samir Toplak nakon utakmice je kazao:

-Odigrali smo dobro prvo poluvrijeme, bili smo agresivni, željni igre. Stvorili smo nekoliko prilika, a najbolja je bila Ottochianova. Zatim smo u najgorem trenutku primili prvi pogodak, nakon čega je Osijek mirno priveo posao kraju. U takvoj situaciji teško smo mogli okrenuti tijek utakmice.

INTER: Čović, Begić, Filipović, Komorski, Šoljić, Mazalović, Brlečić, Ottochian (od 76. Hanžek), Blažević, Čeliković (od 58. Danoski), Mamut (od 65. Altiparmakovski).

OSIJEK: Mikulić, Matas, Lukić, Barać, Barišić, Petrovikj, Mioč, Vojnović (od 85. Arsenić), Knežević (od 77. Lesjak), Boban, Perošević (od 74. Grgić).

Sudac: Mlakar (Zagreb). (I. Pezelj)

Napomena: Zapisnik utakmice možete preuzeti u PDF-u, u nastavku ovog teksta!

ZapIntOsi 0-2 23-07-16.pdf