inter-hajduk-1-1

Inter – Hajduk 1:1

Datum objave: 12.09.2016

Inter i Hajduk, u utakmici 8. kola Prve HNL, u Zaprešiću su odigrali bez pobjednika – 1:1. Inter je poveo već u 5. minuti, kada je Puljić vješto iskoristio asistenciju Šarića, te zatresao Hajdukovu mrežu. To je peti Puljićev pogodak u ovom prvenstvu.

Veliku priliku za povećanje vodstva Zaprešićani su imali u 36. minuti. Ottochian je kvalitetno proigrao Blaževića, ali on je iz povoljne pozicije slabo pucao i vratar Stipica nije imao težak posao.

U drugom poluvremenu Hajduk je opasnije prijetio, a u 75. minuti Tudorov udarac obranio je Interov kapetan Čović. No, u 77. minuti Tudor je uspio izjednačiti, glavom je poslao loptu u mrežu domaćina.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, svakoj momčadi pripao je bod.

Interov trener Samir Toplak nakon dvoboja je izjavio:

-Dobro smo otvorili utakmicu i rano postigli pogodak. Blažević je imao priliku za povećanje vodstva na 2:0, ali nije zabio. U drugom smo poluvremenu čuvali rezultat i pali u igri. Hajduk je izjednačio, a rezultat je realan. Dobro je što smo već treću utakmicu neporaženi. Uspijevamo osvajati bodove i promovirati mlade igrače, naglasio je Toplak, uz posebne pohvale na račun igre stopera Filipovića.

INTER: Čović, Bosec (od 80. Begić), Filipović, Komorski, Čeliković, Šarić, Mazalović, Polizzi (od 46. Hanžek), Blažević (od 65. Zulim), Ottochian, Puljić.

HAJDUK: Stipica, Juranović, Nižić (od 46. Ismajli), Ćosić, Memolla, Kožulj, Savvas, Vojković (od 64. Tudor), T. Bašić (od 58. Ohandza), Hamza, Futacs.

Sudac: Marić (Daruvar). (I. Pezelj)

Ovdje niže možete preuzeti zapisnik utakmice!

ZapIntHaj08 1-1 09-09-16.pdf