kolar

HRABRO U PULU; KOLAR OPET ZABIJA

Datum objave: 06.04.2017

Iza Interovih nogometaša domaći je poraz (1:3) od Hajduka. Iako je tog petka sve krenulo dobro, naša momčad povela je već u trećoj minuti, ono što je uslijedilo nije bilo ugodno. Pad u igri, Mazalovićevo isključenje, pogoci gostiju.

Ipak, tražimo li ohrabrenje, pronaći ćemo ga u povratku pogocima Marka Kolara. On i Igor Postonjski bili su svijetle točke Interove igre protiv Hajduka. Kolar je vješto iskoristio priliku na početku utakmice i Toplakovoj momčadi donio vodstvo.

-Da, dobro smo otvorili, brzo postigli pogodak i tada sam mislio da ćemo tu prednost iskoristiti i napraviti više muke Hajduku, kaže Marko. –No, dogodilo se suprotno, kao da nas je vodstvo poremetilo. Nismo uspijevali izaći iz svog šesnaesterca, Hajduk se nametnuo, imali su dobar pas i dobro okretali strane. Gosti su stalno pritiskali i uskoro izjednačili.

Sredinom drugog poluvremena Inter je ostao s igračem manje, a Hajduk zatim postigao još dva gola.

-Tko zna što bi bilo da nije bilo isključenja, teško je reći. Ali, Hajduk je cijelo vrijeme napadao i na kraju uzeo tri boda.

Kako Kolar gleda na Interov proljetni učinak?

-Nije bajno, osvojili smo tri boda. No, tek sad su pred nama utakmice koje određuju prvenstvo. Prvo na redu je gostovanje u Puli i idemo tamo uzeti što se više može.

Inter kod Istre 1961 gostuje u nedjelju 9. travnja, početak je u 15 sati. U sastavu neće biti Mazalovića, Blaževića, Komorskog...

-Istra ima dobru momčad, dobro stoje na terenu, no bez obzira na našu oslabljenost, idemo u Pulu izvući maksimum.

Iza Marka je razdoblje kada zbog ozljede nije mogao pomoći momčadi. Povratak je najavio s dva pogotka HAŠK-u u prijateljskoj utakmici, sad je zabio i Hajduku.

-Ozljede su iza mene i sad se osjećam super. Odigrao smo utakmice sa Splitom i Hajdukom, sasvim sam spreman za nove izazove, zaključio je Marko. (I. Pezelj)