vinogradar

Bez pogodaka u Mladini

Datum objave: 19.08.2016

Inter je gostovao kod ambicioznog trećeligaša Vinogradara i u Mladini odigrao utakmicu bez pobjednika – 0:0.

U prvom poluvremenu za Zaprešićane je igrala udarna momčad, ali nije se uspjela nametnuti snažnom domaćinu. Naprotiv, Vinogradar je djelovao opasnije i češće prijetio.

Pogodaka, međutim, nije bilo, kao ni u nastavku igre kada je trener Samir Toplak na travnjak poslao novu momčad.

Ukupan dojam nakon ovog Interova nastupa nije naročito povoljan, a Toplak je nakon utakmice izjavio:

-Još sam nezadovoljniji nego prošlog tjedna, kada samo gostovali u Kustošiji. Vinogradar je jako dobra momčad sa četiri-pet prvoligaških igrača, no još nije u natjecateljskom ritmu. Naš najveći problem je voljni moment, nema tko povući, svi brundaju i u nekoj su negativi. Jedini dobitak ove utakmice je Luca Polizzi, on se sve više diže. Osim Luce jedino bih pozitivnim označio Čovića, a sve ostalo donijelo je mnogo upitnika za nedjelju i utakmicu s Lokomotivom.

Interov sastav: Čović, Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin, Mazalović, Brlečić, Ottochian, Puljić, Blažević, Kolar. Još su igrali: Mrmić, Hanžek, Begić, Kulenović, Čeliković, Šoljić, Mlinar, Martinac, Zulim, Polizzi, Altiparmakovski, Mikulić, Kunštić. (I. Pezelj)