Inter Zaprešić

REMI S BELUPOM NA STARTU ARENA KUPA 2018

Datum objave: 22.01.2018

Inter je, na startu Arena Cupa u Medulinu, igrao protiv Slavena Belupa i – remizirao. Rezultat je glasio 3:3.

Momčad iz Koprivnice prva je postigla pogodak, a izjednačio je Postonjski, odlično je izveo slobodan udarac i zatresao mrežu. Naš sastav do kraja poluvremena postigao je još jedan pogodak, strijelac je bio V. Blažević. Sam je krenuo prema vrataru i donio Interu vodstvo.

Na 3:1 povisio je Rešetar. Mamić je ubacio, vratar odbio loptu do Rešetara koji je pogodio cilj. Imao je Inter, dakle, vrlo opipljivu prednost, ali Slaven je do kraja utakmice uspio postići dva pogotka i izjednačiti.

Interov sastav: Santini, Haramustek, Grgić, Prenga, Čeliković, Mazalović, Postonjski, Zulim, Vukmanić, V. Blažević, Andrić. Drugo poluvrijeme: Mrmić, Bosec, Dalić, Komorski, Mamić, Šarić, Bajraktari, Regan, Vukčević, Rak, Rešetar. (I. Pezelj)