Raspored utakmica mlađih kategorija 7.-8.10.

Raspored utakmica mlađih kategorija 7.-8.10.

Datum objave: 05.10.2017

                         RASPORED UTAKMICA  od  7. – 8.10.2017.     

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL      

6. kolo,  1. HNL         

8.10.2017. (NEDJELJA)

         Osijek: NK OSIJEK  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                       

Početak utakmice 15.00 sati

Polazak autobusa 9.40 sati  

..................................................................................................................................................................

KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        9. kolo, 1. HNL   

        8.10.2017. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VARAŽDIN   

Početak utakmica 10.00 (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

..................................................................................................................................................................

                                                               KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB 

       

        2. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

        5.10.2017. (ČETVRTAK)

        Zagreb: NK  ZET  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                     

        Početak utakmice   16.30 sati  (KADETI)

 

         6. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

8.10.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK CONCORDIA                                    

Početak utakmica 14.30 sati (kadeti) i 16.30 sati  (juniori)

..................................................................................................................................................................

                                               P I O N I R I  1 – MLAĐI PIONIRI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

       

        10. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

7.10.2017. (subota)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK TRNJE

Početak utakmica 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2 

 8. kolo Liga NSZŽ                                           

         7.10.2017. (subota)

S. I. ZELINA: NK ZELINA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

         Početak utakmica 15.00 (mlađi pioniri 2)

Polazak autobusa 13.00 sati  

..................................................................................................................................................................

                                                                      L I M A Č I  1

7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

         7.10.2017. (subota)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA     

         Početak utakmice 14.00 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                 L I M A Č I   2

         4. kolo Gradska liga – NSZ                                                                                                                       

         8.10.2017. (NEDJALJA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ     

         Početak utakmice 16.00 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                     P R S T I Ć I

7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         7.10.2017. (subota)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA     

         Početak utakmice 15.00 sati